Всі картини та постери, придбані в інтернет-магазині Арт-Рум, підлягають поверненню або обміну протягом 14 календарних днів з дня купівлі товару, згідно із Законом України "Про захист прав споживача", крім винятків наведених нижче.

Ви можете повернути чи обміняти картину якщо зображення на неї не відповідає картинці товару на сайті, а також якщо на картині є механічні пошкодження полотна чи підрамника, які можна класифікувати як "заводський чи виробничий брак". У цьому випадку після виявлення дефектів або заводського браку Вам необхідно одразу зв'язатися з менеджером та погодити подальші дії щодо повернення або обміну товару. В даному випадку, всі витрати на повернення та обмін товару, в тому числі доставку картини, бере на себе інтернет-магазин Арт Рум.

Зверніть увагу: картини приймаються до повернення тільки у заводській упаковці та захисній плівці!

Не підлягають поверненню картини та постери в яких порушена або відсутня заводська упаковка та плівка, товари, що вживалися, картини, що мають пошкодження з вини замовника, будь-які вироби, зроблені "на замовлення". Також не підлягають поверненню згідно із Законом України "Про захист прав споживача" вироби, в яких використовуються погонажні пиломатеріали, а саме дерев'яний підрамник. Відмінності в передачі кольору готової картини від зображення на моніторі не вважаються браком і такі товари поверненню та обміну не підлягають.

Всі замовлення надіслані перевізником "Нова Пошта" мають додаткову страховку від пошкодження або втрати посилки. Доставку щодо повернення товару, крім випадків виявленого заводського брака, оплачує замовник у повному обсязі.