Варіанти оплати:

Оплата при отриманні (Післяплата)

Найзручніший та найпопулярніший спосіб оплати – це оплата при отриманні товару у поштовому відділенні. При виборі цього варіанта оплати Ви завжди зможете попередньо оглянути товар, який замовляли і лише потім сплатити його у готівковий або безготівковий спосіб. Єдиним мінусом післяплати можна вважати деяке подорожчання вартості доставки, у зв'язку з тим, що перевізник стягує додаткову плату за зворотний переказ грошей продавцеві — від 2 до 4% від суми замовлення залежно від перевізника. Післяплатою Ви можете замовити доставку перевізником Нова Пошта або кур'єрську доставку по Одесі.

Банківський переказ (Передплата)

Менеджер магазину надає Вам банківські реквізити, за якими Ви можете зробити переказ, сплативши обраний товар та отримати автоматичне повідомлення про оплату на viber або e-mail. Також Ви можете зробити безготівковий переказ на розрахунковий рахунок інтернет-магазину Арт-Рум. Комісія та її розмір у разі визначається банком, з якого випливає переказ. При оплаті повної вартості товару за кожну транзакцію, залежно від суми, клієнту автоматично нараховуються віртуальні бали, якими можна розрахуватись за доставку під час наступного замовлення у нашому магазині.

Варіанти доставки:

Нова Пошта

Нова Пошта поєднує в собі гарний сервіс, європейську якість обслуговування, зручний мобільний додаток для відстеження замовлення та демократичні ціни. Також до переваг належать швидкість доставки та велика кількість відділень майже в кожному населеному пункті України. Доставка можлива як за передоплатою, так і післяплатою. І завдяки додатковій угоді абсолютно всі посилки магазину Арт-Рум застраховані: це означає, що навіть при пошкодженні або втраті посилки клієнту абсолютно не потрібно переживати - без додаткових платежів він отримає нову картину або 100% повернення коштів, перерахованих за передоплатою.

Укрпошта

Укрпошта — це національний перевізник, відділення якого є у кожному районі будь-якого населеного пункту України, часто в пішій доступності від Вашої оселі. Одні з найнижчих цін на послуги доставки також додають популярності цьому оператору. Сервіс та обслуговування постійно вдосконалюються, модернізуються відділення та транспорт, завдяки чому зменшується швидкість обробки та доставки замовлення, також доступна кур'єрська та експрес-доставка. Але на сьогоднішній день, на жаль, Укрпошта не надає додаткових гарантій та страховок посилки, тому надсилання цим оператором можливе лише з 50% передоплатою.

Кур'єром по Одесі

Якщо Ви знаходитесь в м. Одеса — доставка кур'єром від Арт-Рум це ідеальне рішення. Наші кур'єри завжди дбають про збереження посилки, можна погодити зручні для Вас дату та час отримання замовлення, оплата можлива як готівкою при отриманні, так і за допомогою банківського переказу, вартість такої доставки нижча за кур'єрську доставку будь-якого оператора. Доставка здійснюється в робочий час, але якщо Вам необхідно отримати картину в інший час або зробити доставку-сюрприз для рідних або близьких, можна додатково обговорити всі деталі під час підтвердження замовлення з Вашим менеджером.

Інші перевізники

Інтернет-магазин Арт-Рум працює з багатьма поштовими операторами в Україні, а також здійснює доставку своїх картин та постерів за кордон. Якщо Ви хочете отримати посилку іншим оператором, уточніть умови доставки у свого менеджера. Зверніть увагу: оформлення доставки іншими операторами вимагатиме 100% передоплати замовлення. Вартість доставки у кожного оператора може бути різною, а терміни доставки до регіонів можуть суттєво відрізнятися. Ми рекомендуємо користуватися лише перевіреними операторами доставки та при оформленні страхувати ризики за допомогою додаткових опцій.