Абстрактний захід

Модульна картина на полотні з 5-х частин.

У вартість модульної картини входить: натуральне бавовняне полотно, дерев'яний підрамник, галерейна натяжка, художній лак, кріплення на кожному модулі, детальна схема і інструкція для розміщення картини на стіні, надійна упаковка для безпечної доставки.

Терміни виготовлення: 1-3 робочих дня, детально уточнюйте у Вашого менеджера.

Додаткові послуги: зміна розміру картини і кількості модулів, стилізація під живопис, підбір під Ваш інтер'єр.

1 570,00 ₴
Виберіть розмір:
Художня обробка
Кількість:
Quick buy

Quick buy

Абстрактний захід (ref. № МК02-004)

Send a request to buy this product. We will call you soon.

Loading...

Модульна картина на полотні із зображенням Абстрактного заходу стане яскравим акцентом і родзинкою для будь-якого інтер'єру. Картина з декількох сегментів привертає увагу, створює настрій і гармонійно підкреслює стиль приміщення. Наші дизайнери із задоволенням допоможуть підібрати кількість модулів, сюжет, розмір, колір картини для вітальні, залу, кухні, спальні або офісу. Також не варто забувати, що сучасна модульна картина є чудовим подарунком для Ваших друзів і близьких.

Всі переваги придбання картини у нас:
Натуральне полотно

Для наших картин ми використовуємо тільки натуральне бавовняне полотно, яке виробляється в Італії відомою компанією Leonardesca. Полотно має високу щільність 345 г/м і витримує сильну натяжку на підрамник. Красива середньозерниста текстура підкреслює художність полотна, а спеціальна технологія виготовлення додає йому високу вологостійкість. Ці якості полотна дозволяють нашому інтернет-магазину виготовляти модульні картини великих розмірів, які будуть радувати Вас довгі роки.

.

Ідеальна якість друку

Друк картин проводиться на японському обладнанні фірми Epson, яка є еталоном якості у всьому світі. Ми використовуємо у виробництві виключно фірмові чорнила, які проходять щорічну сертифікацію, і мають яскраві, насичені кольори. Тому наші картини абсолютно нешкідливі, безпечні, не мають запаху і їх можна розміщувати в дитячих садках, школах і медичних установах. Завдяки всім цим факторам Ви завжди можете бути впевнені в тому, що отримаєте саме такі зображення, які бачите на своїх моніторах.

.

Дерев'яний підрамник

Натуральна деревина закуповується в Україні в Івано-Франківській області. Далі слідує процес сушки і порізки на власному виробництві. Кожна рейка підрамника проходить попередню обробку, що захищає дерево від вологи і перепадів температур. Готовий підрамник має розміри від 2 см х 4.5 см до 2.5 см х 5 см, це залежить від розміру і типу картини. Кути ретельно склеюються за допомогою з'єднання "на шип". Ця складна, але необхідна підготовка, дозволяє натягувати полотна навіть дуже великих розмірів - більше 2.5 метрів.

.

Галерейна натяжка

Галерейна натяжка має ряд переваг перед іншими типами натяжки полотна - звичайної і студійної. Полотно акуратно натягується на підрамник і фіксується металевими скобами з тильного боку. Зображення при цьому триває на всіх торцевих сторонах картини. Для виготовлення модульної картини це дуже важливо - створюється враження що зображення безупинно перетікає з одного модуля на інший, ще більше підкреслюючи цілісність сегментной картини. Модульні картини не оформляються в раму (за винятком рідкісних випадків), тому правильна гарна натяжка і приховані скоби є важливою частиною оформлення картини.

Декоративний художній лак

Покриття лаком це заключний, але не менш важливий процес у виробництві картини. Ми давно зупинили свій вибір на високоякісному лаку від компанії Schmincke. Готові картини за допомогою аерографа покриваються спочатку одним, а після повного висихання другим шаром лаку. На поверхні утворюється додатковий прозорий шар, який не жовтіє з часом, надійно захищає картину від пилу і ультрафіолету. Для догляду за картиною рекомендуємо використовувати злегка вологу м'яку тканину, без додавання хімічних миючих речовин. Модульні картини від виробника картин Арт-Рум можна використовувати в будь-якому інтер'єрі, навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю. 

№ МК02-004
Количество модулей
5 модулей
Формат картини
Горизонтальна
Матеріал
Бавовняне полотно 345 г/м
Подрамник
Натуральное дерево
Оформление
Галерейная натяжка
Защитное покрытие
Художественный лак
Производитель
Art-Room
Колір картини
Коричневий
Колір картини
Синій
Колір картини
Жовтий