Блакитна дівчина на червоному тлі

Сучасна інтер'єрна картина на полотні.

У вартість інтер'єрної картини входить: натуральне бавовняне полотно, дерев'яний підрамник, галерейна натяжка, художній лак, кріплення, надійна упаковка для безпечної доставки.

Терміни виготовлення: 1-3 робочих дня, детально уточнюйте у Вашого менеджера.

Додаткові послуги: оформлення в раму в нашій багетній майстерні, стилізація під живопис, підбір під Ваш інтер'єр.

394,00 ₴
Выберите размер:
Художня обробка
Кількість:
Quick buy

Quick buy

Блакитна дівчина на червоному тлі (ref. № СК09-109)

Send a request to buy this product. We will call you soon.

Loading...

Сучасні картини в стилі Арт це завжди яскраві почуття і емоції, які ми відобразили на натуральному полотні, створюючи незрівнянні акценти для Вашого інтер'єру. Барвисті тварини та цікаві сюжети, дівчата і чоловіки, знаменитості і арт портрети - ці картини привертають увагу не тільки своїми барвами, а й сміливими рішеннями художників, які ламають стереотипи і часто завдяки цьому створюють невеликі шедеври. Арт стиль поєднує в собі саму модну тенденцію в живопису з індивідуальністю і артистичністю сучасних дизайнерських рішень. І серед великого вибору картин всіх кольорів і розмірів Ви завжди зможете вибрати гарний арт декор для свого будинку, або підібрати барвистий подарунок для своїх друзів і близьких.

Всі переваги придбання картини у нас:
Натуральне полотно

Для наших картин ми використовуємо тільки натуральне бавовняне полотно, яке виробляється в Італії відомою компанією Leonardesca. Картини на натуральному полотні мають ряд переваг в порівнянні з синтетичним полотном. Натуральне полотно має високу щільність 345 г/м і витримує сильну натяжку на підрамник. Красива середньозерниста текстура підкреслює художність полотна, а спеціальна технологія виготовлення надає йому міцність і високу вологостійкість. Ці важливі якості полотна дозволяють нашому інтернет-магазину виготовляти сучасні інтер'єрні картини будь-яких розмірів, які будуть радувати Вас довгі роки.

Ідеальна якість друку

Друк картин проводиться на японському обладнанні фірми Epson, яка є еталоном якості у всьому світі. Ми використовуємо у виробництві виключно фірмові чорнила, які проходять щорічну сертифікацію, і мають яскраві, насичені кольори. Тому наші картини абсолютно нешкідливі, безпечні, не мають запаху і їх можна розміщувати в дитячих садках, школах і медичних установах. При виборі сучасної інтер'єрної картини дуже важливо враховувати її поєднання з іншими елементами інтер'єру. А завдяки всім цим факторам ви завжди можете бути впевнені в тому, що отримаєте саме такі зображення, які бачите на своїх моніторах.

Дерев'яний підрамник

Натуральна деревина закуповується в Україні в Івано-Франківській області. Далі слідує процес сушки і порізки на власному виробництві. Кожна рейка підрамника проходить попередню обробку, що захищає дерево від вологи і перепадів температур. Готовий підрамник має розміри від 2 см х 4.5 см до 2.5 см х 5 см, це залежить від розміру і типу картини. Кути ретельно склеюються за допомогою з'єднання "на шип". Підрамник за допомогою чітких ліній і прямих кутів надає картині форму і є її основою. Така складна, але необхідна підготовка, дозволяє натягувати полотна навіть дуже великих розмірів - більше 2.5 метрів.

Галерейна натяжка

Галерейна натяжка має ряд переваг перед іншими типами натяжки полотна - звичайної і студійної. Полотно акуратно натягується на підрамник і фіксується металевими скобами з тильного боку. Зображення при цьому триває на всіх торцевих сторонах картини. Для виготовлення сучасної картини це дуже важливо - зображення на картині стає більш об'ємним, ще сильніше підкреслюючи стиль приміщення, створюючи додаткові акценти і привертаючи до себе увагу. Сучасні картини дуже часто оформляються в раму (в цьому Вам із задоволенням допоможуть наші дизайнери), тому правильна гарна натяжка і приховані скоби є важливою частиною оформлення картини.

Декоративний художній лак

Покриття лаком це заключний, але не менш важливий процес у виробництві картини. Ми давно зупинили свій вибір на високоякісному лаку від компанії Schmincke. Готові картини за допомогою аерографа покриваються спочатку одним, а після повного висихання другим шаром лаку. На поверхні утворюється додатковий прозорий шар, який не жовтіє з часом, надійно захищає картину від пилу і ультрафіолету. Для догляду за картиною рекомендуємо використовувати злегка вологу м'яку тканину, без додавання хімічних миючих речовин. Красиві сучасні картини від виробника картин Арт-Рум можна використовувати в будь-якому інтер'єрі, навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю. 

№ СК09-109
Формат картини
Квадратна
Матеріал
Бавовняне полотно 345 г/м
Подрамник
Натуральное дерево
Оформление
Галерейная натяжка
Защитное покрытие
Художественный лак
Производитель
Art-Room
Колір картини
Синій
Колір картини
Блакитний

Спеціальні посилання